Złota Księga Uczniów

KAMILA GRUDNIEWSKA KL. III b

• Wzorowa ocena z zachowania
  • Średnia ocen na świadectwie ukończenia szkoły 5,72
  • Finalistka XIV Konkursu Języka Polskiego dla uczniów gimnazjów województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2016/2017. Organizator – Świętokrzyski Kurator Oświaty
  • Laureatka XV Konkursu Języka Polskiego dla uczniów gimnazjów województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2017/2018. Organizator – Świętokrzyski Kurator Oświaty
  • Stypendystka Świętokrzyskiego programu stypendialnego dla uczniów gimnazjów i liceów ogólnokształcących. Edycja II (2017/2018). Patronat – Urząd Marszałkowski w Kielcach
  • Stypendystka Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia
  • Wyróżniała się aktywnością społeczną w życiu szkoły

JULIA NOWAKOWSKA KL. III b

• ​zachowanie - wzorowe
  • średnia ocen na świadectwie ukończenia szkoły - 5,50
  • stypendystka Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia"
  • wolontariuszka WOŚP na rzecz Stowarzyszenia "BAŁT" Fundacji Serce Dziecka - "Podziel się z sercem z Bartusiem" - zbiórka na rzecz Bartosza Bukały
  • uczestniczyła w projekcie dla uczniów zdolnych realizowanym przez Lechaa Consulting Sp. zo.o.

Rok szkolny 2015/2016:

Weronika Zielińska kl. IIIb

• Średnia ocen na świadectwie ukończenia szkoły- 5,33
  • Finalistka XIII Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów gimnazjów województwa świętokrzyskiego
  • Osiągnięcia w konkursach plastycznych, recytatorskich
  • Wyróżniała się aktywnością społeczną
  • Angażowała się w prace organizacji szkolnych i pozaszkolnych  (wolontariat)
  • Reprezentowała szkołę w Konkursie Pożarniczym „Młodzież zapobiega pożarom”  (I miejsce w powiecie r. szk. 2013/2014, II miejsce w powiecie r. r.sz. 2014/2015) oraz na szczeblu wojewódzkim

Kacper Jabłoński kl. IIIb

• Średnia ocen na świadectwie ukończenia szkoły- 5,33
  • Laureat  Powiatowego Konkursu Poezji Niemieckiej  (28.05.2015)
  • Osiągnięcia w konkursach recytatorskich, plastycznych
  • Wyróżniał się aktywnością społeczną na rzecz klasy i szkoły, aktywnie działał w Samorządzie Uczniowskim
  • Aktywnie uczestniczył w organizacji imprez szkolnych i pozaszkolnych
  • Reprezentował szkołę w Konkursie Pożarniczym „Młodzież zapobiega pożarom” na szczeblu powiatowym i wojewódzkim

Anna Kopała kl. IIIb

• Średnia ocen na świadectwie ukończenia szkoły- 5,20
  • aktywnie działała w Samorządzie Uczniowskim
  • Finalistka konkursu o stypendium Camp Rising sun USA i  stypendium Campus 15 Deutschland,
  • Wyróżniała się aktywnością społeczną, angażowała się w życie klasy i szkoły, reprezentowała szkołę na licznych uroczystościach i imprezach szkolnych i poza szkolnych (festyny, wolontariat), angażowała się w pracę organizacji szkolnych.

Aleksandra Jesionek kl. IIIb

• Średnia ocen na świadectwie ukończenia szkoły- 5,05
  • Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, reprezentowała szkołę na licznych uroczystościach szkolnych i środowiskowych, angażowała się w pracę organizacji szkolnych i pozaszkolnych,
  • osiągnięcia w konkursach plastycznych, recytatorskich i wokalnych, wyróżniała się aktywnością społeczną (festyny, wolontariat)

Marlena Walos kl. IIIa

• Średnia ocen na świadectwie ukończenia szkoły- 5,00
  • wyróżniała się aktywnością społeczną (festyny, wolontariat) angażowała się w pracę organizacji szkolnych i pozaszkolnych, aktywnie działała w pracy Samorządu Uczniowskiego, angażowała się w życie, klasy i szkoły, reprezentowała szkołę w konkursach plastycznych.

Adrian Kaczmarzyk kl. IIIb

• Średnia ocen na świadectwie ukończenia szkoły- 4,94
  • Reprezentował szkołę w licznych konkursach przedmiotowych, angażował się w prace na rzecz klasy i szkoły, uzyskiwał wysokie noty w konkursach, festiwalach  modeli redukcyjnych na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim, reprezentował szkołę w konkursach plastycznych i konstruktorskich.

Kinga Grudniewska kl. IIIb

• Zachowanie- bardzo dobre
  • Średnia ocen na świadectwie ukończenia szkoły- 4,88
  • Wyróżniała się aktywnością społeczną poza szkołą (wolontariat), osiągała wysokie noty na szczeblu powiatowym i wojewódzkim w konkursach i zawodach szachowych uzyskując tytuł „mistrza”, angażowała się w prace organizacji szkolnych, uczestniczyła w organizacji uroczystości szkolnych i środowiskowych.

Jakub Grudniewski kl. IIIb

• Średnia ocen na świadectwie ukończenia szkoły- 4,88
  • Wyróżniał się aktywnością społeczną na rzecz klasy i szkoły, osiągał wybitne sukcesy w konkursach i zawodach szachowych na szczeblu powiatowym i wojewódzkim, zdobył tytuł „mistrza”, angażował się w życie klasy i szkoły, aktywnie uczestniczył w uroczystościach środowiskowych i szkolnych.

Dominika Budzeń kl. IIIa

• Średnia ocen na świadectwie ukończenia szkoły- 4,88
  • Wyróżniała się aktywnością społeczną,  angażowała się w prace organizacji szkolnych, uczestniczyła w organizacji uroczystości szkolnych i środowiskowych, brała udział w konkursach plastycznych

Rok szkolny 2014/2015:

Natalia Bidzińska -uczennica klasy IIIa.

Zachowanie – wzorowe

Średnia ocen na świadectwie ukończenia szkoły – 5,67

Finalistka XII Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

matematyka-100%

język polski-94%

historia-91%

język angielski-90%

Karolina Szczygieł  - uczennica klasy IIIa.

Zachowanie – wzorowe

Średnia ocen na świadectwie ukończenia szkoły – 5,50