Złota Księga Uczniów

Wpisem do "Złotej Księgi"  zostali wyróżnieni uczniowie SP:

Bartosz Kamiński

Bartek to uczeń o silnej osobowości, który umie wytyczyć sobie ambitne cele i konsekwentnie do nich dążyć. Odznaczał się dużą pracowitością. Jego zaangażowanie i sumienność jest wzorem dla społeczności szkolnej. Począwszy od czwartej klasy otrzymywał świadectwa promocyjne z paskiem za wysokie osiągnięcia w nauce – znacznie powyżej 5,00 nawet do 6,00 -  oraz wzorową ocenę zachowania.

Wyróżniał się szczególną aktywnością społeczną poza szkołą. Zdobył II miejsce w III Festiwalu Akordeonowym dla uczniów Szkół Muzycznych I Stopnia
w Kozienicach. Otrzymał wyróżnienie w X Festiwalu Muzyki Akordeonowej „Harmonia Espressiva” im. prof. Jerzego Jurka w Sochaczewie. Zdolności wokalno muzyczne, które prezentował na uroczystościach szkolnych i pozaszkolnych przysporzyły mu grono fanów.

Wyróżniał się aktywnością społeczną, angażował się w prace organizacji szkolnych.  Był wolontariuszem na rzecz Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Krzemienny Krąg”.

Wiktoria Zielińska

Wiktoria to uczennica o wyjątkowych zaletach charakteru. Pracowita, obowiązkowa, zawsze można na nią liczyć. Średnia ocen zawsze powyżej 5,00,
a zachowanie zawsze wzorowe. Brała udział w Przedmiotowych Konkursach Szkolnych.

Wyjątkowe zdolności wokalno - muzyczne wykorzystywała w akademiach szkolnych i lokalnych, w tym w Konkursie Piosenki „Scena dla Ciebie” organizowanym w Miejskim Centrum Kultury w Ostrowcu Św.

Jej zaangażowanie i sumienność jest wzorem  dla społeczności szkolnej. Wyróżniała się aktywnością społeczną, angażowała się w prace Samorządu Uczniowskiego, pozostawiając ślad swojej działalności dla przyszłych pokoleń uczniów. Wzorowa postawa uczniowska Wiktorii,          odpowiedzialny          stosunek  do obowiązków szkolnych zasługują na uznanie i szacunek.

Wiktoria Mgłosiek

Wiktoria starała się uzyskać jak najlepsze wyniki w nauce, będące przepustką
do wymarzonej szkoły i przyszłości. Jej świadectwa promocyjne zawsze odznaczały sie paskiem za wysokie osiągnięcia w nauce – powyżej 5,00 oraz wzorową oceną zachowania.

Zawsze bezinteresownie służyła pomocą każdemu. Podejmując się wykonania zleconych jej prac wkładała w nie dużo serca. Sumiennie i z uśmiechem na ustach wypełniała powierzone jej obowiązki. Nauka sprawiała jej przyjemność, chętnie przyswajała nowe wiadomości. Aktywnie działała w Samorządzie Uczniowskim.

Dała się poznać jako wokalistka o przepięknej barwie głosu. Swoim śpiewem uatrakcyjniała każdy występ na akademiach i uroczystościach o charakterze szkolnym i lokalnym.

Weronika Taras

Weronika odznaczała się pracowitością i sumiennością. Dzięki swojej osobowości wytyczyła sobie ambitne cele  i konsekwentnie  do nich dążyła. Od czwartej klasy na jej świadectwach promocyjnych znajdowały się bardzo dobre oceny oraz wzorowe zachowanie, dzięki którym znajdowała się w czołówce wybitnych uczniów w klasie.             Aktywnie pracowała na rzecz szkoły i klasy. Sumiennie pełniła funkcję
w samorządzie klasowym, dając się poznać jako osoba o wzorowej postawie uczniowskiej.
Wykazywała talent plastyczny. W powiatowym konkursie „Przemoc to niemoc” otrzymała wyróżnienie.Odznaczała się wyjątkowym poziomem kultury osobistej, a przy tym skromnością i sumiennością. Powierzone jej zadania wykonywała jak najlepiej.

JAKUB GAWLIK – średnia ocen po klasie VIII-5,83

-wzorowa ocena zachowania na świadectwie klas IV-VIII

-finalista  II Przedmiotowego Konkursu z Historii dla szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2020/2021

Jakub to miły, sympatyczny uczeń i wspaniały kolega o pięknym, radiowym głosie, prowadzący wiele uroczystości, apeli o charakterze szkolnym i lokalnym.

JOANNA ORŁOWSKA

- średnia ocen na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej -5,87

-zachowanie wzorowe w klasach IV-VIII

Asia to miła, sympatyczna i zawsze obowiązkowa uczennica, wspaniała koleżanka.

MAJA CZARNECKA

-średnia ocen na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej – 5,39

- ocena wzorowa zachowania w klasach IV-VIII

-100% frekwencja w klasach V-VIII

Uczennica wyróżniała się aktywnością szkolną. Pełniła obowiązki przewodniczącej klasy, brała udział w licznych akademiach, była przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego, należała do Akademii Małego Strażaka, bardzo aktywnie uczestniczyła w zajęciach Koła Manualnego.

GABRIELA KRAWCZYK

- średnia ocen po klasie ósmej – 5,33

-wzorowa ocena zachowania w klasach IV-VIII

-reprezentowała szkołę na licznych uroczystościach szkolnych i lokalnych prezentując swoje umiejętności wokalne i instrumentalne.

Gabrysia swoje umiejętności manualne przekazywała na zajęciach Koła Manualnego. To wspaniała koleżanka, sumienna i miła uczennica. Osoba, z której każdy może brać przykład.

Weronika Chrabąszcz

• Średnia ocen po klasie ósmej – 5,79
  • Wzorowa ocena zachowania na koniec każdego roku szkolnego od klasy IV do VIII.
  • Na egzaminie ósmoklasisty uzyskała średni wynik 80,33%.
  • Uczennica wyróżniała się aktywnością pozaszkolną czynnie działając w ZHR.
  • Weronika, to wspaniała koleżanka, sumienna i miła uczennica, wciąż podnosząca swe wiadomości i umiejętności. Osoba, z której z całą pewnością zarówno nauczyciele, społeczność szkolna, jak i rodzice mogą być dumni.

Wiktoria Kaczmarzyk

• Uczennica osiągała po klasie IV, V i VI  wzorową ocenę zachowania
  • Średnia na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej 5,45
  • Uzyskała na sprawdzianie szóstoklasisty najlepszy wynik z I części  (jęz. polski/ matematyka) – 100% z II części (jęz. angielski) - 85%. Średni wynik sprawdzianu to 92,5%